Argon STI

  • Võimsus: 155 hj
  • Tippkiirus: 230 km/h
  • Reisikiirus: 200 km/h
  • Tühimass: 290 kg
  • Max. stardimass: 560 kg
  • Istekohti: 2


ARGON STi on omaklassi atleet selle sõna otseses tähenduses

Viimase 13 aasta jooksul on XENONi klassi kopterist saanud gürokopterite lennuomaduste ikoon. See on alati pakkunud võimsat kombinatsiooni kõrgeimatest ohutusstandarditest ja suurepärasest ergonoomilisest disainist. Salong on nüüd ühes tükis süsinikkiust monokokkkonstruktsioon, mis sarnaneb vormel-1 võidusõiduautoga, vähendades nii kaalu kui pakkudes meeskonnale täiendavat ohutust. Hoiame asjad lihtsad ja tõhusad!

Edge Performance 155 HP mootor annab enneolematu lennukogemuse – kiirus üle 210 km / h pole midagi ebatavalist.  ARGON Stion õhusõiduk mis järgib uusi 560 MTOW eeskirju ja mille alghind on juurdepääsuvärav professionaalsele gyrokopterile.

Äsja kujundatud armatuurlaud on loodud professionaalseks kasutamiseks kaasaegsete avioonikasüsteemide jaoks. Salong pakub nüüd veelgi mugavamat ja avaramat keskkonda kui kunagi varem. Mugavad ja ergonoomilised nahkistmed koos kogu tipptasemel siseviimistlusega tagavad, et teie lend on kogu reisi vältel meeldiv. Suure reisikiiruse ja täiustatud aerodünaamikaga ning korraliku pakiruumiga uut Argon STI-d saab kasutada hõlpsalt pikkadeks lendudeks.

ARGON STi toodetakse vastavalt tööstuse juhtivatele tavadele, mis vastavad ISO9001 kvaliteedistandarditele. Praegu kasutusel olevad kvaliteedijuhtimisprotsessid võimaldavad kvaliteedikontrollis kõrgetasemelist täpsust koos korratava jõudlusega.

ARGON STi võib saada teie isikliku lendamiskogemuse algtase või teie lennukooli ideaalne ja tasuv liige.
Meie meeskonna professionaalne tugi tagab veebipõhise varuosade kiired tellimuste täitmised, professionaalse müügijärgse hoolduse ja hooldustoe.

ARGO Aero … tee oma unistus reaalsuseks!